Nenechte si ujít aktuální tipy do zahrady! Přihlaste se k odběru novinek e-mailem

28. 3. 2020

Připravili jsme pro vás další možnost, jak neztratit přehled.

Přihlaste se k odběru Dopisů a získejte plný přístup ke zpravodaji internetového Zahrádkáře. Nikdy nezmeškáte aktuální a zasvěcené rady, jak pro začínající, tak zkušenější zahrádkáře.

Staňte se součástí komunity lidí s podobnými zájmy. Čerpejte zkušenosti, o které se s Vámi dělí opravdoví a skuteční odborníci: botanici, znalci ovocnářství, zelinářští praktici, zkušení pěstitelé. Kvalitu informací garantuje Český zahrádkářský svaz, z. s.

Krok č. 1: Jak se přihlásit

V následujícím rámečku vložte (nebo raději zkopírujte) svou e-mailovou adresu a své přihlášení k odběru potvrďte klepnutím na modré tlačítko. Do e-mailové schránky vám následně dorazí potvrzovací e-mail. K doručení pošty používáme nezávislý systém Substack.com – z toho důvodu, prosíme, omluvte textové části, které zatím nejsou v českém jazyce.

Krok č. 2: Potvrzení e-mailové adresy

Systém Substack do vaší schránky odešle e-mail, který slouží pro potvrzení vaší adresy a vašeho zájmu o odebírání Dopisů… Pouhým jedním klepnutím na modré tlačítko potvrdíte svůj zájem. Na dalším obrázku vidíte, jak to může vypadat v e-mailu na Seznamu.

Potvrzení odběru Dopisů v e-mailové schránce na Seznamu

Hotovo! To je vše! Do schránky by vám mělo dorazit oznámení o přihlášení.

Co dělat, když Dopisy nedorazí do schránky

Pokud vám potvrzovací e-mail nepřijde, ověřte si, zda náhodou nedošlo k překlepu při vkládání vašeho e-mailu.

Zkontrolujte si také, zda newsletter od nás nebyl automaticky přesměrován do složky s promo zprávami, nebo do spamu. Složka může být označena např. Hromadné, Spam, Newsletters apod.

Tip: Pokud používáte poštu na Seznamu, můžete velmi snadno, pouhým přetažením takové zprávy do složky „Doručené“ zařídit, že příště už dorazí správně.

5 komentářů: “Nenechte si ujít aktuální tipy do zahrady! Přihlaste se k odběru novinek e-mailem”

 1. Imrich napsal:

  Zajímají mne všechny tipy pro záhradkáře.

  • admin napsal:

   Velice děkujeme za Váš zájem. Tuto službu právě teď spouštíme a každý se může těšit na DOOPRAVDY UŽITEČNÉ INFORMACE! Je to hodně blízko.

  • admin napsal:

   Rádi bychom také všechny poprosili, pokud je něco nejasné či nějaké problémy s návodem k přihlášení… dejte nám prosím vědět.

   Děkujeme za celý tým.

 2. Dobrý den prosím nemohu najít čím stříkat mšice díky

  • Ivan Dvořák napsal:

   Nevím, na čem ty mšice máte, a tak Vás navedu na web Českého zahrádkářského svazu: http://www.zahradkari.cz – na úvodní stránce najdete na liště nahoře záložku Odborné informace. Když na ně kliknete, vyberete si vlevo Atlasy chorob a škůdců. Když na ně kliknete, otevřou se Vám informace o chorobách, škůdcích a přípravcích pro jednotlivé skupiny plodin – ovoce, zeleninu, i okrasné rostliny.
   Přípravky používané v okrasné zahradě nemusí být povolené v užitkové a obráceně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Aby vám nic neuteklo...

2v1: tipy na zahradu i do kuchyně

předplatit si časopis darovat předplatné

Kalendárium

30. 7. 2021

Co mají společné pelargonie, muškáty a čapí zobáky

Balkonové pelargonie patří k robustním hrnkovým a truhlíkovým květinám. Mohou být pěstovány i na větrných místech a zůstávají dlouho pěkné, i když je občas zapomeneme zalít. Kvetou po celou vegetační sezonu od časného jara do pozdního podzimu.

zobrazit další rady a tipy