Nenechte si ujít aktuální tipy do zahrady! Přihlaste se k odběru novinek e-mailem

28. 3. 2020

Připravili jsme pro vás další možnost, jak neztratit přehled.

Přihlaste se k odběru Dopisů a získejte plný přístup ke zpravodaji internetového Zahrádkáře. Nikdy nezmeškáte aktuální a zasvěcené rady, jak pro začínající, tak zkušenější zahrádkáře.

Staňte se součástí komunity lidí s podobnými zájmy. Čerpejte zkušenosti, o které se s Vámi dělí opravdoví a skuteční odborníci: botanici, znalci ovocnářství, zelinářští praktici, zkušení pěstitelé. Kvalitu informací garantuje Český zahrádkářský svaz, z. s.

Krok č. 1: Jak se přihlásit

V následujícím rámečku vložte (nebo raději zkopírujte) svou e-mailovou adresu a své přihlášení k odběru potvrďte klepnutím na modré tlačítko. Do e-mailové schránky vám následně dorazí potvrzovací e-mail. K doručení pošty používáme nezávislý systém Substack.com – z toho důvodu, prosíme, omluvte textové části, které zatím nejsou v českém jazyce.

Krok č. 2: Potvrzení e-mailové adresy

Systém Substack do vaší schránky odešle e-mail, který slouží pro potvrzení vaší adresy a vašeho zájmu o odebírání Dopisů… Pouhým jedním klepnutím na modré tlačítko potvrdíte svůj zájem. Na dalším obrázku vidíte, jak to může vypadat v e-mailu na Seznamu.

Potvrzení odběru Dopisů v e-mailové schránce na Seznamu

Hotovo! To je vše! Do schránky by vám mělo dorazit oznámení o přihlášení.

Co dělat, když Dopisy nedorazí do schránky

Pokud vám potvrzovací e-mail nepřijde, ověřte si, zda náhodou nedošlo k překlepu při vkládání vašeho e-mailu.

Zkontrolujte si také, zda newsletter od nás nebyl automaticky přesměrován do složky s promo zprávami, nebo do spamu. Složka může být označena např. Hromadné, Spam, Newsletters apod.

Tip: Pokud používáte poštu na Seznamu, můžete velmi snadno, pouhým přetažením takové zprávy do složky „Doručené“ zařídit, že příště už dorazí správně.

Přihlášení k odběru komentářů
Upozornit na
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments

Zajímají mne všechny tipy pro záhradkáře.

Dobrý den prosím nemohu najít čím stříkat mšice díky

Nevím, na čem ty mšice máte, a tak Vás navedu na web Českého zahrádkářského svazu: http://www.zahradkari.cz – na úvodní stránce najdete na liště nahoře záložku Odborné informace. Když na ně kliknete, vyberete si vlevo Atlasy chorob a škůdců. Když na ně kliknete, otevřou se Vám informace o chorobách, škůdcích a přípravcích pro jednotlivé skupiny plodin – ovoce, zeleninu, i okrasné rostliny.
Přípravky používané v okrasné zahradě nemusí být povolené v užitkové a obráceně.

Mějte ze zahrady radost

2v1: tipy na zahradu i do kuchyně

časopis Zahrádkář 4/2024 předplatit →darovat předplatné →

Kalendárium

17. 4. 2024

Živé ploty ze stálezelených dřevin; druhy podle velikosti

Stálezelené dřeviny se hodí pro živé ploty, které mají celoročně zůstat neprůhledné. Ploty tvarované řezem navíc mohou pozemek chránit proti větru a prachu. Péče o odolné druhy dřevin je snadná.

zobrazit další rady a tipy
5
0
Oceníme váš názor či připomínku. Komentujte.x