Předplatné časopisu Zahrádkář

Předplaťte si Váš oblíbený časopis o Zahradě i na rok 2022 (12 čísel za 468 Kč). Oproti běžnému stánkovému prodeji (540 Kč) je předplatné cenově výhodnější, a navíc je doplněno o různé drobné dárky. Pro letošní rok je pro Vás připraveno šest osiv zeleniny, dvě monotematické brožury „Knihovnička zahrádkáře“ (obě zaměřeny na řez ovocných dřevin) a s prvním číslem časopisu byl rozesílán stolní týdenní kalendář. Podrobně se o tom dočtete v tomto článku →

Dotazy k předplatnému na telefonech 222 780 739, 222 780 018, 800 100 134, po–pá 9–15 hod., e-mail: predplatne@zahradkari.cz. V rámci předplatného si můžete časopis objednat také zpětně.


Složenku zašleme na vaši adresu a podklady k platbě na e-mail. Vaši objednávku považujeme za závaznou, proto prosíme pečlivě překontrolujte obsah formuláře před jeho odesláním.


Časopis Zahrádkář přináší každý měsíc aktuální a zasvěcené rady, které využívají jak začínající, tak zkušenější zahrádkáři. V každé roční době nacházejí v časopise informace o tom, čím lze obohatit nejen zahradu, ale i zážitky z vlastní záliby. Pro někoho jsou rady a doporučení inspirací, pro jiného dokonce výzvou…

Mějte ze zahrady radost

2v1: tipy na zahradu i do kuchyně

předplatit →darovat předplatné →

Kalendárium

27. 11. 2022

Preparace cibulí aneb rychlené cibuloviny pro vánoční kvetení

K rychlení cibulovin, které pokvetou o Vánocích, jsou nejvhodnější preparované, tj. tepelně ošetřené cibule. Pokud takové nemáme, je možné preparaci nahradit přemrznutím zasazených cibulek v květináčcích. Prostě je necháme volně na mrazu v zahradě.

zobrazit další rady a tipy