Diskusní fórum

Diskusní fórum je otevřené – bez registrace a je částečně moderované.

Na dotazy odpovídají pracovníci ústředí Českého zahrádkářského svazu nebo spolupracující odborníci, proto odpověď nepřichází bezprostředně. Některé dotazy však zodpovědět nelze; buď jsou příliš obecné a neobsahují dostatek informací pro identifikaci problému, nebo naopak velmi speciální. V každém případě doporučujeme hledáním ve fóru zjistit, zda již někdo neřešil stejný problém.

Pro poptávku a nabídku nekomerčního charakteru využijte bezplatnou inzerci.

Právní dotazy ve fóru neodpovídáme. Pro řešení právních sporů disponuje Český zahrádkářský svaz právní poradnou a to zdarma, pokud se jedná o spor v základní organizaci ČZS při zahrádkářské činnosti.

Prosíme, buďte věcní a korektní. Vyhrazujeme si právo nevhodné dotazy a odpovědi nebo reakce z fóra odstraňovat. Za nevhodné zpravidla pokládáme i ty, které obsahují prvky obchodního sdělení, jako je například odkaz na e-shop.

Pokud chcete do textu vložit svůj e-mail, doporučujeme nahradit symbol @ slovem. Aspoň zčásti tak ochráníte svou e-mailovou schránku před nevyžádanou poštou.

Cena za zarovnání pozemku

< zpět
Autor: Jiří a Nina 2021-10-04 23:45:25

Dobrý den,

koupili jsme zahradu 1500 m2. Pozemek je rovinatý, bez náletů, v zemi jsou ale místy nerovnosti od větví, jak majitel tahal pokácené stromy. Potřebovali bychom tyto nerovnosti zarovnat a zároveň bychom rádi zaorali i starou trávu, co nebyla sekána. Představovali jsme si, že by přijel někdo s malým traktorem nebo malotraktorem a pozemek zarovnal. Nejprve třeba mělkou orbou a pak bránami. Jedna firma jež má v popisu práce i rovnání zahrad a pozemků je v sousední vesnici. Jaká cena je běžná? Přestavujeme si, že je to práce max na 8-10 hodin ježdění po pozemku.
Máme očekávat 10 tisíc Kč nebo více? Třeba 15 tisíc? Nebo ještě více? Má někdo zkušenosti?

Děkujeme za odpověď.
Jiří a Nina

Přidat odpověď

Pokud váš příspěvek s tímto tématem nesouvisí, pak zde, prosím, neodpovídejte.
Založte si nové téma v hlavním menu »
(Nejprve vyberte tematický okruh a v něm založte téma.)
Inzertní nabídky / poptávky vkládejte do sekce inzerce, z tohoto fóra budou odstraněny.

Mějte ze zahrady radost

2v1: tipy na zahradu i do kuchyně

předplatit →darovat předplatné →

Kalendárium

28. 11. 2021

Stálezelené listnáče chráníme v zimě i před sluncem a větrem

U stálezelených pěnišníků, tisů, bobkovišní a cesmín vysázených na exponovaných stanovištích – osluněných a proti větru nechráněných místech – je dobré postavit stínicí konstrukci.

zobrazit další rady a tipy