Diskusní fórum

Diskusní fórum – otázky a odpovědi – je otevřené, bez registrace a je částečně moderované.

Na dotazy odpovídají pracovníci ústředí Českého zahrádkářského svazu nebo spolupracující odborníci, proto odpověď nepřichází bezprostředně. Některé dotazy však zodpovědět nelze; buď jsou příliš obecné a neobsahují dostatek informací pro identifikaci problému, nebo naopak velmi speciální. V každém případě doporučujeme hledáním ve fóru zjistit, zda již někdo neřešil stejný problém.

Pro poptávku a nabídku nekomerčního charakteru využijte bezplatnou inzerci.

Právní dotazy ve fóru neodpovídáme. Pro řešení právních sporů disponuje Český zahrádkářský svaz právní poradnou a to zdarma, pokud se jedná o spor v základní organizaci ČZS při zahrádkářské činnosti.

Prosíme, buďte věcní a korektní. Vyhrazujeme si právo nevhodné dotazy a odpovědi nebo reakce z fóra odstraňovat. Za nevhodné zpravidla pokládáme i ty, které obsahují prvky obchodního sdělení, jako je například odkaz na e-shop.

Pokud chcete do textu vložit svůj e-mail, doporučujeme nahradit symbol @ slovem. Aspoň zčásti tak ochráníte svou e-mailovou schránku před nevyžádanou poštou.

Papriky Mavras F1- červenají a hnijí

< zpět
Autor: Tomáš 2022-08-19 23:31:25

Zdravím zkušené zahrádkáře. Letos jsem poprvé zkusil Mavras F1, které mají černé plody. Vše rostlo ok, 3 zralé a velké kousky jsme sklidili. Až do cca minulého týdne. Místo toho, aby černaly, tak začaly červenat. Jednu jsem zkusil utrhnout a zdá se být něčím nakažená. Jižní strana, slunce celý den. V květináčích se stálou zálivkou a dvě rostliny jsou v pytli, efekt stejný. Hnojím 1x týdně tekutým Cereritem. Dá se to ještě nějak zachránit? Díky moc

Připojený obrázek: Papriky Mavras F1- červenají a hnijí
Autor: Tomáš 2022-08-19 23:32:08

Obrázek 2

Připojený obrázek: Papriky Mavras F1- červenají a hnijí
Autor: Tomáš 2022-08-19 23:32:44

Obrázek 3

Připojený obrázek: Papriky Mavras F1- červenají a hnijí

Přidat odpověď

Pokud váš příspěvek s tímto tématem nesouvisí, pak zde, prosím, neodpovídejte.
Založte si nové téma v hlavním menu »
(Nejprve vyberte tematický okruh a v něm založte téma.)
Inzertní nabídky / poptávky vkládejte do sekce inzerce, z tohoto fóra budou odstraněny.

Mějte ze zahrady radost

2v1: tipy na zahradu i do kuchyně

předplatit →darovat předplatné →

Kalendárium

9. 2. 2023

Zimní řez hortenzie latnaté a jiných keřů kvetoucích v létě

Nehrozí-li již silnější mrazy, hluboce ořežeme i keře a polokeře kvetoucí v létě a časně na podzim a to na jednoletých výhonech. Jednoleté letorosty je potřeba seříznout na několik oček, protože jen tak na nich narostou letošní silné výhony

zobrazit další rady a tipy