Diskusní fórum

Diskusní fórum – otázky a odpovědi – je otevřené, bez registrace a je částečně moderované.

Na dotazy odpovídají pracovníci ústředí Českého zahrádkářského svazu nebo spolupracující odborníci, proto odpověď nepřichází bezprostředně. Některé dotazy však zodpovědět nelze; buď jsou příliš obecné a neobsahují dostatek informací pro identifikaci problému, nebo naopak velmi speciální. V každém případě doporučujeme hledáním ve fóru zjistit, zda již někdo neřešil stejný problém.

Pro poptávku a nabídku nekomerčního charakteru využijte bezplatnou inzerci.

Právní dotazy ve fóru neodpovídáme. Pro řešení právních sporů disponuje Český zahrádkářský svaz právní poradnou a to zdarma, pokud se jedná o spor v základní organizaci ČZS při zahrádkářské činnosti.

Prosíme, buďte věcní a korektní. Vyhrazujeme si právo nevhodné dotazy a odpovědi nebo reakce z fóra odstraňovat. Za nevhodné zpravidla pokládáme i ty, které obsahují prvky obchodního sdělení, jako je například odkaz na e-shop.

Pokud chcete do textu vložit svůj e-mail, doporučujeme nahradit symbol @ slovem. Aspoň zčásti tak ochráníte svou e-mailovou schránku před nevyžádanou poštou.

Ukončení ZO ČZS

< zpět
Autor: Karel S 2022-12-02 18:45:18

Dobrý den,chtěl bych se zeptat na podmínky ukončení činnosti ZO. Máme z důvodu vyšší věkové hranice členské základny problém zvolit nový výbor ZO a z tohoto důvodu padl návrh na ukončení.
Děkuji za odpověď.

Autor: Ivan Dvořák ČZS 2022-12-05 13:00:47

Promiňte, asi nejste s dotazem na správném místě
Právní dotazy ve fóru neodpovídáme. Pro řešení právních sporů disponuje Český zahrádkářský svaz právní poradnou a to zdarma, pokud se jedná o spor v základní organizaci ČZS při zahrádkářské činnosti.

Autor: Kostas 2022-12-22 22:12:11

Od roku 2024 se má zvýšit platba za známku na 500,- Kč, tak jsem zvědav na reakci členu a věřím ,že nastanou asi problémy . A s tím i související téma zrušení ZO.......a neříkejte že to není do diskuse.Děkuji

Autor: Ivan Dvořák ČZS 2023-01-04 13:59:54

Pane Kostasi, do diskuze je z Vaší poznámky například to, že známka bude stát 300,- Kč a ne tolik kolik uvádíte Vy. Možná by patřilo do diskuze to, že jsou specializované organizace, kde lidé hrdě platí mnohem více, protože jim na té organizaci záleží a jsou pyšní na to co dělají.
No a pokud jde o ukončení činnosti, není o čem diskutovat, tento právní krok má svá pravidla, která je třeba dodržet.

Autor: Kostas 2023-01-08 18:00:28

Omlouvam se jj 300,- ,ale jsou i taci co jim to připada moc /omylem jsem ta spočitál i udržovací.

Přidat odpověď

Pokud váš příspěvek s tímto tématem nesouvisí, pak zde, prosím, neodpovídejte.
Založte si nové téma v hlavním menu »
(Nejprve vyberte tematický okruh a v něm založte téma.)
Inzertní nabídky / poptávky vkládejte do sekce inzerce, z tohoto fóra budou odstraněny.

Mějte ze zahrady radost

2v1: tipy na zahradu i do kuchyně

předplatit →darovat předplatné →

Kalendárium

9. 2. 2023

Zimní řez hortenzie latnaté a jiných keřů kvetoucích v létě

Nehrozí-li již silnější mrazy, hluboce ořežeme i keře a polokeře kvetoucí v létě a časně na podzim a to na jednoletých výhonech. Jednoleté letorosty je potřeba seříznout na několik oček, protože jen tak na nich narostou letošní silné výhony

zobrazit další rady a tipy