Diskusní fórum – otázky a odpovědi – je otevřené, bez registrace a je částečně moderované.
Na dotazy odpovídají pracovníci ústředí Českého zahrádkářského svazu nebo spolupracující odborníci, proto odpověď nepřichází bezprostředně. Některé dotazy však zodpovědět nelze; buď jsou příliš obecné a neobsahují dostatek informací pro identifikaci problému, nebo naopak velmi speciální. V každém případě doporučujeme hledáním ve fóru zjistit, zda již někdo neřešil stejný problém.
Pro poptávku a nabídku nekomerčního charakteru využijte bezplatnou inzerci.
Právní dotazy ve fóru neodpovídáme. Pro řešení právních sporů disponuje Český zahrádkářský svaz právní poradnou a to zdarma, pokud se jedná o spor v základní organizaci ČZS při zahrádkářské činnosti.
Prosíme, buďte věcní a korektní. Vyhrazujeme si právo nevhodné dotazy a odpovědi nebo reakce z fóra odstraňovat. Za nevhodné zpravidla pokládáme i ty, které obsahují prvky obchodního sdělení, jako je například odkaz na e-shop.
Pokud chcete do textu vložit svůj e-mail, doporučujeme nahradit symbol @ slovem. Aspoň zčásti tak ochráníte svou e-mailovou schránku před nevyžádanou poštou.
| Autor: Horáček Zdeněk | 2010-09-16 12:20:05 |
|
|
|
| Autor: Pavel Talich | 2010-09-20 08:49:01 |
|
Ano dají. V období od února do dubna - v období, kdy po přezimování se na podnožích objeví známky růstu. Rouby by měly být odebrány z rostlin umístěných v chladnějším prostoru - rouby nesmí být narašené. Průměr kmínku podnože by měl mít průměr minimálně 8 -10 mm a roub průměr asi 5 mm. Fuchsie lze roubovat "do rozštěpu", "do boku" a "přikájením". |
|
| Autor: Ivana Kožešníková, ČZS | 2010-09-20 12:39:57 |
|
Máte-li zájem o bližší seznámení s problematikou fuchsií a chcete se stát členem klubu pěstitelů fuchsií, prosím napište na adresu správce našich web. stránek: mikola@atlas.cz. |
|
Pokud váš příspěvek s tímto tématem nesouvisí, pak zde, prosím, neodpovídejte.
Založte si nové téma v hlavním menu »
(Nejprve vyberte tematický okruh a v něm založte téma.)
Inzertní nabídky / poptávky vkládejte do sekce inzerce, z tohoto fóra budou odstraněny.
Poslední měsíc roku, necelých 50 hodin průměrného slunečního svitu čili asi 2 % celoročního úhrnu, teplota půdy směřuje pod nulu. Ale také slunovrat, Vánoce, někdy i na sněhu.