Diskusní fórum

Diskusní fórum – otázky a odpovědi – je otevřené, bez registrace a je částečně moderované.

Na dotazy odpovídají pracovníci ústředí Českého zahrádkářského svazu nebo spolupracující odborníci, proto odpověď nepřichází bezprostředně. Některé dotazy však zodpovědět nelze; buď jsou příliš obecné a neobsahují dostatek informací pro identifikaci problému, nebo naopak velmi speciální. V každém případě doporučujeme hledáním ve fóru zjistit, zda již někdo neřešil stejný problém.

Pro poptávku a nabídku nekomerčního charakteru využijte bezplatnou inzerci.

Právní dotazy ve fóru neodpovídáme. Pro řešení právních sporů disponuje Český zahrádkářský svaz právní poradnou a to zdarma, pokud se jedná o spor v základní organizaci ČZS při zahrádkářské činnosti.

Prosíme, buďte věcní a korektní. Vyhrazujeme si právo nevhodné dotazy a odpovědi nebo reakce z fóra odstraňovat. Za nevhodné zpravidla pokládáme i ty, které obsahují prvky obchodního sdělení, jako je například odkaz na e-shop.

Pokud chcete do textu vložit svůj e-mail, doporučujeme nahradit symbol @ slovem. Aspoň zčásti tak ochráníte svou e-mailovou schránku před nevyžádanou poštou.

Vertikulator

< zpět
Autor: Jakub 2014-03-16 11:14:29

Ahoj, co si myslíte o vertikulátoru z Lidlu? viz http://www.akcniletaklidl.cz/letak-61

Autor: z. 2014-03-17 00:01:04

S podobnými výrobky z Lidlu nemám dobré zkušenosti. Většinou měly nějaký nedostatek, o kterém se lze dozvědět až používáním té věci, tedy pozdě.
Dobré zkušenosti mám se značkou HECHT, není ani moc drahá, spokojenost s užíváním. Pouze nekupujte série vyrobené pro Tesco a pod. Raději se obraťte na běžnou prodejnu zahradní techniky a věřím, že budete spokojeni.
Provzdušňovač:
http://www.werco.cz/zahradni-provzdusnovace/elektricke/
Prodejny:
http://www.werco.cz/prodejny/

Autor: Klara Piskackova 2016-09-04 17:52:58

Ja si letos poridila tento https://www.maxtechnika.cz/mtd-optima-35-vo-benzinovy-vertikutator-kanystr.html a vse probihalo bez problemu i rozlehla zahrada na chate.

Autor: Helena 2024-03-17 13:21:25

Zdravím! Chtěla bych se zeptat, jestli vertikutátor nahradí hrábě ? Děkuji za odpověď.

Autor: Ivan Dvořák ČZS 2024-03-18 11:12:13

Při správném nastavení ano. Obyčejně se s ním dá udělat i více prací v trávníku. Od vyčesání stařiny a mechu po prořezání drnu.

Přidat odpověď

Pokud váš příspěvek s tímto tématem nesouvisí, pak zde, prosím, neodpovídejte.
Založte si nové téma v hlavním menu »
(Nejprve vyberte tematický okruh a v něm založte téma.)
Inzertní nabídky / poptávky vkládejte do sekce inzerce, z tohoto fóra budou odstraněny.

Mějte ze zahrady radost

2v1: tipy na zahradu i do kuchyně

předplatit →darovat předplatné →

Kalendárium

15. 7. 2024

Průklest třešně: letní výchovný řez, nebo jarní zmlazení?

Třešně nevyžadují velký a pravidelný řez, ale je dobré držet jejich tvar nižší, abychom neměli problémy se sklizní. Jejich korunky jsou řidší a plodí na dvouletém a starším dřevě z tzv. kyticových pupenů.

zobrazit další rady a tipy