Diskusní fórum

Diskusní fórum je otevřené – bez registrace a je částečně moderované.

Na dotazy odpovídají pracovníci ústředí Českého zahrádkářského svazu nebo spolupracující odborníci, proto odpověď nepřichází bezprostředně. Některé dotazy však zodpovědět nelze; buď jsou příliš obecné a neobsahují dostatek informací pro identifikaci problému, nebo naopak velmi speciální. V každém případě doporučujeme hledáním ve fóru zjistit, zda již někdo neřešil stejný problém.

Pro poptávku a nabídku nekomerčního charakteru využijte bezplatnou inzerci.

Právní dotazy ve fóru neodpovídáme. Pro řešení právních sporů disponuje Český zahrádkářský svaz právní poradnou a to zdarma, pokud se jedná o spor v základní organizaci ČZS při zahrádkářské činnosti.

Prosíme, buďte věcní a korektní. Vyhrazujeme si právo nevhodné dotazy a odpovědi nebo reakce z fóra odstraňovat. Za nevhodné zpravidla pokládáme i ty, které obsahují prvky obchodního sdělení, jako je například odkaz na e-shop.

Pokud chcete do textu vložit svůj e-mail, doporučujeme nahradit symbol @ slovem. Aspoň zčásti tak ochráníte svou e-mailovou schránku před nevyžádanou poštou.

Zahradní nábytek

< zpět
Autor: Nikča 2021-07-29 11:27:39

Nechali jsme si udělat pergolu a teď momentálně řeším zahradní nábytek. Jaký by jste mi doporučili z hlediska dlouhé životnosti ?

Autor: Jarka 2021-08-20 15:24:03

Já osobně mám nejraději umělý ratan, skvěle se udržuje a vydrží dlouho, kovový je taky super ale né podle mě tak pěkný.

Autor: Ivan Dvořák 2021-08-20 17:19:52

Otázka je jestli je nábytek pro jemné užití, nebo třeba i pro návštěvy méně omalené, pro noční veselý život. Podle toho by na řadu mohlo přijít i dřevo lavice a stůl z masivu, který vydrží o dost více než jmenované. A je to také pěkný nábytek.

Autor: Pavlína 2021-09-20 19:17:31

My měli štěstí a narazila na internetu na eshop www.gardenspace.cz , tam jsme objednali kompletní nábytek pod pergolu i do zimní zahrady.

Autor: Jarka 2021-10-18 18:55:01

A jak jste byli s Gardenspace spokojení?

Autor: Pavlína 2021-11-14 18:34:03

Moc, objednala jsem tam vše co jsem si představovala, že bych ráda. Fakt mě Gardenspace překvapil tím množstvím zboží a rychlou dopravou.

Autor: Jarka 2021-11-15 11:10:57

Tak jsem pátrala a prý jsou falešný!§!

Přidat odpověď

Pokud váš příspěvek s tímto tématem nesouvisí, pak zde, prosím, neodpovídejte.
Založte si nové téma v hlavním menu »
(Nejprve vyberte tematický okruh a v něm založte téma.)
Inzertní nabídky / poptávky vkládejte do sekce inzerce, z tohoto fóra budou odstraněny.

Mějte ze zahrady radost

2v1: tipy na zahradu i do kuchyně

předplatit →darovat předplatné →

Kalendárium

28. 11. 2021

Stálezelené listnáče chráníme v zimě i před sluncem a větrem

U stálezelených pěnišníků, tisů, bobkovišní a cesmín vysázených na exponovaných stanovištích – osluněných a proti větru nechráněných místech – je dobré postavit stínicí konstrukci.

zobrazit další rady a tipy