Diskusní fórum

Diskusní fórum je otevřené – bez registrace a je částečně moderované.

Na dotazy odpovídají pracovníci ústředí Českého zahrádkářského svazu nebo spolupracující odborníci, proto odpověď nepřichází bezprostředně. Některé dotazy však zodpovědět nelze; buď jsou příliš obecné a neobsahují dostatek informací pro identifikaci problému, nebo naopak velmi speciální. V každém případě doporučujeme hledáním ve fóru zjistit, zda již někdo neřešil stejný problém.

Pro poptávku a nabídku nekomerčního charakteru využijte bezplatnou inzerci.

Právní dotazy ve fóru neodpovídáme. Pro řešení právních sporů disponuje Český zahrádkářský svaz právní poradnou a to zdarma, pokud se jedná o spor v základní organizaci ČZS při zahrádkářské činnosti.

Prosíme, buďte věcní a korektní. Vyhrazujeme si právo nevhodné dotazy a odpovědi nebo reakce z fóra odstraňovat. Za nevhodné zpravidla pokládáme i ty, které obsahují prvky obchodního sdělení, jako je například odkaz na e-shop.

Pokud chcete do textu vložit svůj e-mail, doporučujeme nahradit symbol @ slovem. Aspoň zčásti tak ochráníte svou e-mailovou schránku před nevyžádanou poštou.

podpora erekce přírodně

< zpět
Autor: sanel 2021-09-21 08:50:19

řešil už někdo z vas podporu erekci přírodní cestou? rozhodne bych se chtěl vyhnout jakýmkoliv lékům a chemii u kterych človek nevi co se mu stane a jake maji vedlejší učinky. tak me jen zajima jestli mate zkušenost s nejakou bylinkou nebo prirodnim komplexem ktery dokaze podporit erekci. je mi 61 let a to už je asi vek ve kterem je tenhle problem normálni ale i tak bych ho rad nejak zkusil řešit a oddalit.

Autor: Chaos 2021-09-21 11:10:16

Koukněte se na stránky s pohyblivými obrázky s neoděnými lidmi-jestli to s vámi nic neudělá, tak vám s tím problémem pomůže jen meducína.

Autor: Ivan Dvořák ČZS 2021-09-24 07:31:04

Začněte pěstovat kotvičník (Tribulus terestris), nebo svůj život přizpůsobte Vašemu stavu. Jeden známý by řekl \"radim uzel\".

Autor: SPCH 2021-09-24 12:12:47

Hrdě se hlásím k osobně vyzkoušené jarní očistné kůře-konzumace chřestu staví -nejen lazary na nohy! Taky když partnerka naříká, že se nevejde do loňských plavek, tak ji příliš neodporujte-spolu to zvládnete...

Autor: Thom 2021-11-04 13:34:27

Přírodní cestou jedině Tribulus a MACA! Nejenže pomáhají erekci, ale dodá ti i celkovou sílu. Většinou se dá sehnat někde v bylinkářství nebo rovnou v lékárně, kde bývá dražší. Přirodní cestou jsem zkoušel i predatorus, kde právě tyhle bylinky jsou a určitě fungují. Ani kořeny nejsou špatné, večerní nápoj z ženšenu dělá divy.

Přidat odpověď

Pokud váš příspěvek s tímto tématem nesouvisí, pak zde, prosím, neodpovídejte.
Založte si nové téma v hlavním menu »
(Nejprve vyberte tematický okruh a v něm založte téma.)
Inzertní nabídky / poptávky vkládejte do sekce inzerce, z tohoto fóra budou odstraněny.

Mějte ze zahrady radost

2v1: tipy na zahradu i do kuchyně

předplatit →darovat předplatné →

Kalendárium

30. 11. 2021

Jak se doma starat o živý vánoční stromek, aby se mohl vrátit ven

Pořídíme-li si živý jehličnan v kontejneru s úmyslem využít ho jako vánoční stromek, je důležité ho postupně přivykat na teplejší prostředí, pravidelně ho zalévat a rosit. Také povánoční návrat do venkovních podmínek musí být pozvolný.

zobrazit další rady a tipy