ŽIVOT NA ZAHRADĚ a Zdraví a duše

26. 9. 2014 - 28. 9. 2014
Ostrava - Výstaviště Černá louka

Již 11. ročník prodejní a kontraktační výstavy ŽIVOT NA ZAHRADĚ, se uskuteční 26. – 28. 9. 2014 na Výstavišti Černá louka v Ostravě. Akci je pořádána ve spolupráci s Českým zahrádkářským svazem a Českým svazem včelařů.

NOVINKOU letošního ročníku bude rozšíření výstavy Život na zahradě o dva výstavní pavilony, které budou sloužit k prezentaci Českého zahrádkářského svazu, kde se můžete těšit na zcela nové provedení floristických prací, prezentaci nových odrůd ovoce a zeleniny, sukulentů, pokojových rostlin, květin aj. 

Souběžně probíhá další ročník výstavy ZDRAVÍ a DUŠE, která každoročně přivítá 100 vystavovatelů z oblasti zdravého životního stylu, ekologie, alternativní medicíny a feng-shui. Máte tak možnost navštívit 2 výstavy na jednu vstupenku!

V letošním roce se výstava Život na zahradě opět stává místem pořádání Mezinárodní konference zlepšovatelů a vynálezců ve včelařství. Sejdou se u nás kapacity z celé Evropy, které se s Vámi podělí o informace a novinky z oblasti včelařství.

Mějte ze zahrady radost

2v1: tipy na zahradu i do kuchyně

předplatit →darovat předplatné →

Kalendárium

1. 12. 2023

Prosinec pouští do zahrady zimu: „Račte vstoupit, madam“

Poslední měsíc roku, necelých 50 hodin průměrného slunečního svitu čili asi 2 % celoročního úhrnu, teplota půdy směřuje pod nulu. Ale také slunovrat, Vánoce, někdy i na sněhu.

zobrazit další rady a tipy