Zahrádkářská výstava

24. 9. 2011 - 25. 9. 2011
Jeseník

Základní organizace č. 1 Českého zahrádkářského svazu v Jeseníku organizuje v prostorách klubovny na Husově ulici v Jeseníku ve dnech 24.-25. září od 9 do 17 hod. již třetí  zahrádkářskou výstavu, na které představí široké veřejnosti výsledky zahrádkářské práce svých členů. Můžete shlédnout nejen výpěstky  z jedenácti zahrádkářských osad, ovoce zeleninu, květiny, sukulenty, kaktusy, ale i japonský topol,  ozdobnici čínskou i topinambur.

Na této výstavě můžete dokonce určité exponáty ochutnat. Výstava bude  oživena skleněným úlem se včelami. Poradenskou činnost bude poskytovat zelinářský instruktor pan Jiří Čmerda ze Šumperka a ovocnářský instruktor pan Vilém Kohut z Jeseníku, který současně v sobotu ve 14.00 hod. předvede názornou ukázku roubování. Součástí výstavy bude soutěž O nejzajímavější exponát. Na výstavě si můžete také  zakoupit jablka na uskladnění.

K návštěvě výstavy zveme nejen příznivce ekologického zahrádkaření, ale i ostatní širokou veřejnost včetně dětí.
Marie Hundáková jednatel ZO č. 1 ČZS v Jeseníku

Mějte ze zahrady radost

2v1: tipy na zahradu i do kuchyně

předplatit →darovat předplatné →

Kalendárium

20. 6. 2024

Živé ploty řežeme, až když ptáci opustí svá hnízda

Aby živý plot dobře vypadal, potřebuje řez během vegetace ve dvou termínech: Koncem června, když už z něj vylétli hnízdící ptáci, a podruhé v srpnu.

zobrazit další rady a tipy