X. Regionální zahrádkářská výstava

5. 9. 2014 - 7. 9. 2014
Teplice nad Metují

Základní organizace Českého zahrádkářského svazu v Teplicích nad Metují pořádá ve spolupráci s Územním sdružením ČZS okresu Náchod a Městem Teplice nad Metují okresní již 10. regionální zahrádkářskou výstavu ve dnech 5. – 7. září 2014.

Je pořádána i na počest 50. výročí založení Základní organizace Českého zahrádkářského svazu v Teplicích nad Metují.

  • Na výstavě budou opět expozice zahrádkářských organizací okresu Náchod, specializovaných organizací citrusářů, kaktusářů, bonsajistů, květinářů a dalších partnerských organizací.
  • Neméně zajímavé budou expozice řezbářů, okrasných ptáků ve voliérách, shlédnete ukázky prací historických řemesel. Po celou dobu výstavy Vám bude k dispozici zahrádkářská poradna.
  • V přilehlém parku bude rozsáhlý stánkový prodej zahrádkářských potřeb, rostlin a mnoho dalšího. Projížďky na jezdeckých koních, ukázky dobrovolných hasičů z Teplic nad Metují, dětský koutek.
  • Bohatý doprovodný program: denně hudební koncerty. Postaráno bude i o Vaše občerstvení včetně dobrého burčáku.


Výstava bude otevřena denně od 8 do 18 hodin v neděli pak do 16 hodin. Vstupné 40,- Kč, děti do 15 let zdarma – platné na celou dobu konání výstavy.
V případě Vašeho zájmu o bližší informace se na nás obraťte:e-mail: grohovi@tiscali.cz, tel.: 603 541 225 

Mějte ze zahrady radost

2v1: tipy na zahradu i do kuchyně

předplatit →darovat předplatné →

Kalendárium

27. 5. 2024

Netkané textilie pomáhají i při ochraně proti škůdcům

V zahrádkářské praxi mají velmi široké využití. Prospívají zdravotnímu stavu a vývoji pěstovaných rostlin a pomáhají i proti škůdcům. Mají i svá rizika.

zobrazit další rady a tipy