IX. Regionální zahrádkářská výstava

30. 8. 2013 - 1. 9. 2013
Teplice nad Metují

Regionální zahrádkářskou výstavu pořádá Základní organizace ČZS Teplice n. M. ve spolupráci s Územním sdružením ČZS okresu Náchod a Městem Teplice n. M.

Okresní výstavy v základní škole se zúčastní ZO ČZS okresu Náchod, amatérští i profesionální pěstitelé východočeské oblasti, expozice v celém sortimentu zahrádkářských výpěstků, expozice exotické a meně pěstované zeleniny, expozice mykologů, historická řemesla a pod.

V parku rozsáhlý prodej rostlinného materiálu, zahrádkářské mechanizace a dalších zahrádkářských potřeb, doprovodný program s posezením a občerstvením dle chuti včetně kvalitního burčáku. Odborná poradna. Soutěž o nejlepší expozici a exponát. Otevřeno od 8 do 18 hodin, v neděli od 8 do 16 hodin. Vstupné 40 Kč, děti do 15 let zdarma.

Mnoho zajímavostí pro návštěvníky: poustevna a kostel P. Marie Pomocné, Teplicko – Adršpašské skály a mnoho dalších destinací.

Mějte ze zahrady radost

2v1: tipy na zahradu i do kuchyně

předplatit →darovat předplatné →

Kalendárium

3. 12. 2023

Začátkem prosince připravíme chvojí pro přikrývku rostlin

Na začátku prosince je dobré připravit zásobu chvojí, abychom ho měli po ruce v případě, že přijdou silnější mrazy a bude třeba přikrýt dosud nechráněné rostliny. Zabezpečit potřebují zejména stálezelené a dvouletky.

zobrazit další rady a tipy