14. ročník Regionální výstavy ovoce a zeleniny

18. 10. 2012 - 21. 10. 2011
Stráž nad Nisou

Pořádá ČZS ÚS Liberec ve spolupráci s Territorialverband Zittau der Kleingärtner e.V. a základní organizací ČZS Stráž nad Nisouv Obecním domě ve Stráži nad Nisou, úterý až pátek od 9,00 do 17,00 hodin, sobota od 9,00 do 14,00 hodin. Představeny budou nejen rezistentní odrůdy odolné proti strupovitosti, ale také staré odrůdy jabloní a hrušní Liberecka. Výstava bude spojena s prodejem kvalitních jablek a prodejem a možností objednávek ovocných dřevin a růží. Pro zahrádkáře bude k dispozici odborná poradna, V rámci výstavy bude uskutečněn TEST ZNALOSTÍ pro děti a mládež, ze znalosti semen našich plodin, kde jako odměna bude vlastnoručně ozdobený perníček. Vstupné dobrovolné.

Datum: 18. – 21. října 2012
Mesto: obecní dům ve Stráži nad Nisou
Nazev: 14. ročník Regionální výstavy ovoce a zeleniny
Popis: Na této tradiční výstavě budou opět k vidění výpěstky našich zahrádkářů sdružených v jednom z největších zájmových svazů v České republice. Veřejnost se bude moci ve Stráži nad Nisou seznamovat se zájmovou činností, která má nemalý vliv na životní prostředí.
Pořadatelé
Územní rada územního sdružení Liberec
Territorialverband Zittau der Kleingärtner e.V.
Základní organizace ČZS Stráž nad Nisou

Mějte ze zahrady radost

2v1: tipy na zahradu i do kuchyně

předplatit →darovat předplatné →

Kalendárium

20. 6. 2024

Živé ploty řežeme, až když ptáci opustí svá hnízda

Aby živý plot dobře vypadal, potřebuje řez během vegetace ve dvou termínech: Koncem června, když už z něj vylétli hnízdící ptáci, a podruhé v srpnu.

zobrazit další rady a tipy