Publikace a kalendáře Českého zahrádkářského svazu

Český zahrádkářský svaz vydává vedle časopisu Zahrádkář také publikace a kalendáře věnované zahradní tematice a pěstitelství.

Některé jsou určeny pro předplatitele časopisu, další pro členy svazu, resp. pro základní organizace a pro specializovaná územní sdružení ČZS. Část těchto tištěných brožur nebo kalendářů je nabízena i dalším zájemcům.

Z kalendáře ČZS 2022

Ovoce našich zahrádek 2022

To je téma nástěnného kalendáře Českého zahrádkářského svazu pro rok 2022. Každý měsíc je věnován vybranému ovoci, které v tomto daném období dozrává či v té době nejlépe chutná.

Dozvíte se, čím je ovoce zajímavé, získáte tipy na pěstování, informace o odrůdách, ale i osvědčené recepty. V kalendáři najdete také termíny oblíbených svazových akcí stejně jako upozornění, který den v měsíci vychází nové vydání časopisu Zahrádkář. V originálním designu nechybí ani prostor pro vlastní poznámky.

  • Cena pro členy svazu činí 50 Kč
  • Další zájemci mohou kalendář pořídit za 99 Kč včetně poštovného a balného.
ustredi@zahradkari.cz

Kalendáře objednávejte e-mailem

 

Z kalendáře ČZS: říjnový listZ kalendáře 2022 říjen

Kalendárium

6. 12. 2023

Různé trvalky snadno rozmnožíme kořenovými řízky

Jednoduchou metodou rozmnožení mnoha zahradních rostlin se stal odběr a výsadba kořenových řízků. Snadno tak získáme trvalky. Například máčky, pivoňk, prvosenku zoubkatou, pilát, mák východní, chrpy, divizny.

zobrazit další rady a tipy