Předplatné PLUS kvalitní zahradnické nůžky KDS zdarma

Vážení přátelé zahrad, skleníků, balkonových i pokojových rostlin,

vážíme si vašeho zájmu o předplatné tradičního časopisu Zahrádkář. Možná víte, že tento měsíčník má za sebou půlstoletí ve službě pro všechny příznivce pěstitelství. Za časopisem stojí Český zahrádkářský svaz, což garantuje špičkovou úroveň znalostí.

Každému, kdo chce mít ze zahrádky radost, se vyplatí rady a tipy zkušených praktiků a odborníků. S jejich poznatky si ušetříte omyly a zklamání. Lépe se vyznáte ve výživě rostlin, v odrůdových trendech, v zahradní architektuře… Uvnitř najdete i speciální přílohu Zahrádkářka.

Právě teď můžete v naší speciální akci získat kvalitní zahradnické nůžky KDS.

S předplatným získáte také pravidelné bonusy

  • Výhodnější cena. Ve srovnání s prodejem 12 jednotlivých vydání získá předplatitel dva časopisy zdarma.
  • 2× ročně speciální přílohy — Knihovničky Zahrádkáře. V roce 2021 jsou zaměřeny na témata Tvarování a řez jádrovin a peckovin.
  • 6× ročně osiva zeleniny doporučené známými semenářskými firmami.

Abyste získali dárek navíc, nezapomeňte do políčka „Slevový kód“ zadat kód KDS.


Podklady k platbě zašleme na váš e-mail, k dispozici je i složenka, kterou pošleme na vaši adresu. Vaši objednávku považujeme za závaznou, proto prosíme pečlivě překontrolujte obsah formuláře před jeho odesláním.


Časopis Zahrádkář přináší každý měsíc aktuální a zasvěcené rady, které využívají jak začínající, tak zkušenější zahrádkáři. V každé roční době nacházejí v časopise informace o tom, čím lze obohatit nejen zahradu, ale i zážitky z vlastní záliby. Pro někoho jsou rady a doporučení osvětou, pro jiného zase výzvou…