Pořiďte si svého osobního rádce pro zahrádku

Vážení přátelé zahrad, skleníků, balkonových i pokojových rostlin,

vážíme si vašeho zájmu o předplatné tradičního časopisu Zahrádkář. Možná víte, že tento měsíčník má za sebou půlstoletí ve službě pro všechny příznivce pěstitelství. Za časopisem stojí Český zahrádkářský svaz, což garantuje špičkovou úroveň znalostí.

Každému, kdo chce mít ze zahrádky radost, se vyplatí rady a tipy zkušených praktiků a odborníků. S jejich poznatky si ušetříte omyly a zklamání. Lépe se vyznáte ve výživě rostlin, v odrůdových trendech, v zahradní architektuře…

S předplatným získáte pravidelné bonusy

  • Výhodnější cena. Ve srovnání s prodejem 12 jednotlivých vydání získá předplatitel dva časopisy zdarma.
  • 2× ročně speciální přílohy – Knihovničky Zahrádkáře. V roce 2021 jsou zaměřeny na témata chilli a denivky.
  • 6× ročně osiva zeleniny doporučené známými semenářskými firmami.

Nezapomeňte zadat svůj kód z reklamy, abyste získali bonus navíc, kterým je krásná kniha „Vyznání růžím“.


Podklady k platbě zašleme na váš e-mail, k dispozici je i složenka, kterou pošleme na vaši adresu. Vaši objednávku považujeme za závaznou, proto prosíme pečlivě překontrolujte obsah formuláře před jeho odesláním.


Časopis Zahrádkář přináší každý měsíc aktuální a zasvěcené rady, které využívají jak začínající, tak zkušenější zahrádkáři. V každé roční době nacházejí v časopise informace o tom, čím lze obohatit nejen zahradu, ale i zážitky z vlastní záliby. Pro někoho jsou rady a doporučení osvětou, pro jiného zase výzvou…

Kalendárium

20. 6. 2024

Živé ploty řežeme, až když ptáci opustí svá hnízda

Aby živý plot dobře vypadal, potřebuje řez během vegetace ve dvou termínech: Koncem června, když už z něj vylétli hnízdící ptáci, a podruhé v srpnu.

zobrazit další rady a tipy